Dopuna dokumentacije za upise u DV MAZA

Obavijest za roditelje!

Poštovani roditelji,

s obzirom na to da je tijekom E-upisa u jaslice i vrtić bilo tehničkih poteškoća na nacionalnoj razini, ovim Vas putem obavještavamo da ukoliko niste uspjeli priložiti potrebne dokumenta za ostvarivanje prednosti pri upisu, iste možete poslati na službenu E-mail adresu vrtića: [email protected] do 10. lipnja 2021. godine uz dodatne podatke:

  • Ime, prezime i oib roditelja te
  • Ime, prezime i oib djeteta.

 

Podsjećamo i da upisi za obvezni i besplatni program predškole za djecu rođenu od 1. travnja 2015. do 31. ožujka 2016. traju do 10. lipnja 2021. godine. Potrebno je osobno donijeti (preuzeti sa stranice vrtića: https://vrticmazavalpovo.hr/upisi-u-jaslice-vrtic-i-program-predskole/ ili u vrtiću) ispunjene sljedeće dokumente: zahtjev za upis u predškolu, suglasnost za uporabu osobnih podataka u svrhe predupisa te rodni list djeteta.

 

Za ostale informacije slobodno nazovite na 031/651-451.