OBAVIJEST O OBVEZNOM INICIJALNOM RAZGOVORU ZA NOVE KORISNIKE

Poštovani roditelji,

Zahvaljujemo na prijavama za vrtić putem digitalne aplikacije. Slijedi drugi dio upisnog postupka – provođenje inicijalnih razgovora. Inicijalni razgovori obavljat će se sa djecom i roditeljima koji su putem upisne aplikacije (e-upisa) predali zahtjev za upis u vrtić, a koji ostvaruju prednost za upis temeljem priložene dokumentacije.

Inicijalni razgovori su jedan od preduvjeta za upis djeteta u vrtić te je na inicijalni razgovor nužno doći s djetetom.

Razgovori će se održavati u matičnom vrtiću na adresi prilaz Crvenom Križu 3 u Valpovu na 1. katu u SDB „Pužići“ prema navedenom rasporedu. Ukoliko roditelj nije u mogućnosti doći u navedenom terminu, molim obavijestiti telefonskim putem na broj telefona: 031/651-451 kako bi se dogovorio odgovarajući termin razgovora. Ukoliko ne dođete na inicijalni razgovor, smatrat će se da ste odustali od vrtića.