Obilježili smo Hrvatski olimpijski dan

U suradnji s Društvom ˝Naša djeca˝ grada Valpova proveli smo akciju u okviru  programa „Živjeti zdravo“ i ujedno obilježili Hrvatski olimpijski dan.

Javlja se zabrinutost da su nove navike i sjedalački način života pridonijeli sve većem broju djece i mladeži s prekomjernom tjelesnom težinom i pretilosti te je cilj bio organizirati vježbe za djecu na otvorenom te osigurati igrala za daljnji rad s djecom.

Za ove aktivnosti na otvorenom DND Grada Valpova iz projekta je osiguralo potrebne rekvizite (lopte, vijače, uže za potezanje, obruče, loptice, mrežu za odbojku…), a djeca predškolskih skupina „Kapljice“ i „Zvončići“ rado su ih koristili u natjecateljskim igrama dok su ih ostale skupine našeg vrtića pri tome žustro bodrile.

Zahvaljujemo Društvu ˝Naša djeca˝ grada Valpova na suradnji i rekvizitima i veselimo se budućim zajedničkim  projektima.