RAD DJEČJEG VRTIĆA „MAZA“ VALPOVO 16. – 27. ožujka, 2020.

Dječji vrtić „MAZA“ Valpovo, u vremenskom razdoblju od 16. do 27. ožujka 2020. godine radit će od 7,00 do 15,00 sati, prema organizaciji rada ustanove u skladu s odlukom Stožera civilne zaštite Grada Valpova s 2. sjednice održane 15. ožujka 2020. godine:

„Od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine, obustavlja se na 14 dana redovan rad Dječjeg vrtića „Maza“ Valpovo i Dječjeg vrtića „Moj Bambi“ Valpovo. Svi roditelji koji nemaju mogućnosti ostaviti djecu koja su polaznici vrtića u svojim kućanstvima u navedenom periodu zbog obaveza na radnim mjestima, mogu djecu dovesti u Dječji vrtić „Maza“ i Dječji vrtić „Moj Bambi“ gdje će biti organiziran prihvat. Prije predaje te djece u Dječji vrtić molimo roditelje da telefonskim putem direktno kontaktiraju odgojiteljice (odgojitelje) o planiranom terminu dovoza djece ili na broj telefon za Dječji vrtić „Maza“ 031/651-451, te za Dječji vrtić „Moj Bambi“ 091/564-6153.“

 

Također, molimo roditelje da budu odgovorni te postupaju prema sljedećim uputama:

  • Ne dovoditi dijete sa simptomima infekcije dišnih putova
  • Ne dovoditi dijete ukoliko imate simptome infekcije dišnih putova
  • Ne dovoditi dijete ukoliko ste putovali u posljednjih 15 dana u područja zahvaćena korona virusom
  • Ne dovoditi dijete ukoliko ste se susretali s osobama koje su u posljednjih 15 dana putovale u područja zahvaćena korona virusom
  • Ne dovoditi dijete ukoliko ste bili u kontaktu s osobama koje su dobile rješenje o samoizolaciji (zbog dolaska iz zemalja zahvaćenih korona virusom ili kontakta sa zaraženim osobama)

 

Za sve informacije slobodno se unutar prilagođenog radnog vremena vrtića obratite na broj telefona 031/651-451.

 

PRILAGOĐENO RADNO VRIJEME VRTIĆA (16. – 27. ožujka 2020. godine):

7,00 – 15,00 SATI